Aquasure h2

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemidir.

Kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulamadır. Ciltte temizleme,besleme, yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir. Aquasure H2 basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cildi ölü hücrelerinden,siyah noktalardan ve aşırı yağdan arındırır, micro düzeyde soyar ve aynı zamanda cilde hylauronik asit, peptidler, antioksidan içerikli serumlar pompalayarak cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlar. Ayrıca bu sistem; ciltteki kırışıklıkları, yüzeyel lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde de  tatmin edici sonuçlar ortaya çıkarır.

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna kadın-erkek uygulanabilir. Tedavi amaçlı uygulamalar 4-6 seans şeklinde 1 hafta arayla yapılabilir. Tedavi sonrası herhangi bir özel uygulama gerektirmez, kişi sosyal hayatına rahatlıkla devam edebilir.