nutra-system-ulker-akiskaNutra System Merkezleri kurucusu Ülker AKISKA, 20.11.1946 Çorum doğumludur. İlk, orta, lise eğitimini tamamladıktan sonra Almanya Münih Kozmetik Meslek Yüksek İhtisas Okulu ( Schwabinger Berufsfachhoch Schule für Kozmetik im BDK Fransizka Teebken) bitirdi. Münih Dermatoloji kliniğinde 2 yıl asistanlık yaptıktan sonra 20 yıl estetik ve kilo sorunları üzerine çalışmalar yaptı. 1983 yılında Türkiye’de ilk olarak Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığının izniyle Ankara Kızılay’da Serena Estetik Sağlıklı Zayıflama Merkezini uzman doktor, beslenme uzmanı, dermatolog, psikolog, fizyoterapist, yüksek hemşire ve uzman estetisyenlerden oluşan komple bir sağlık ekibiyle kurdu. İlerleyen yıllarda ikinci şubesini Çankaya’da ve üçüncü şubesini Tunalı Hilmi’de hizmete açtı. Takip eden yıllarda Ankara Yenimahalle Kız Meslek Lisesi Estetik ve Cilt bakımı bölümünün açılmasına destek verip, bu bölümde gönüllü olarak eğitmenlik yapmıştır. 1993 yılında Amerikan Inches a Weigh Zayıflama Merkezlerinin Türkiye Temsilcisi olan NUTRA SLIM’den aldığı teklifle NUTRA SLIM’in Alsancak Şubesini İzmirlilerin hizmetine açtı. Kısa süre sonra NUTRA SLIM’in ikinci şubesini Karşıyaka-Bostanlı’da 1 Ocak 2000 yılında faaliyete geçirdi. 2001 yılında artık kendi markalaşma kararını alarak NUTRA SYSTEM’i faaliyete geçirdi. Yurt çapında Franchise vererek markasını halen büyütmeye devam etmektedir. 2010 yılında Balçova ve 2015 yılında Bornova ile yeni şubeleri hizmete sokmuştur.

2010 yılında Sağlık Bakanlığı’nın yeni düzenlemesine uygun olarak Özel NUTRA SYSTEM Poliklinikleri olarak faaliyetimize devam ederek, dünya çapındaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz olarak uygulanması en temel prensimiz olup, Deneyimli kadrosu ile hizmet veren NUTRA SYSTEM’de gelişen tıbbın olanaklarından yararlanabilir, kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

 

 

kurumsalVizyonumuz

Toplumumuzu ve üyelerimizi Zayıflama,Anti-Aging, Sağlıklı Yaşam ve Lazer konularında bilinçlendirmek için dünyadaki ve Türkiye’deki tüm gelişmeleri takip ederek, kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi ( poliklinik) olmayı öngörüyoruz.

kurumsalMisyonumuz

Uzmanlaştığımız Sağlıklı Beslenme ,Anti-Aging ,Zayıflama ve Lazer hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden,üye haklarına saygı duyarak, gelişmiş teknolojiler ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü  poliklinik  olmak.

kurumsalKalite Politikamız

– Sürekli iyileştirme ve müşteri odaklı kaliteli hizmet sunmak

– Üyeleri ve çalışanları arasında güçlü iletişim kurmak.

– Üyelerinin istek ve beklentilerini karşılamak,

– Kalıcı ve sağlıklı sonuca odaklanmak.

– Çağdaş teknolojiyi kullanarak, bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak.

– Sürekli eğitimi desteklemek ve çalışanların yurtiçi ve yurtdışı kongre / seminer / yayınlara katılımını    desteklemek.

– Kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunmak.

kurumsalHasta Hakları

– Hizmetten genel olarak faydalanma:

Adalet ve hakkaniyet ilkeleri çerçevesinde sağlık hizmetlerinden faydalanma.Irk,dil,din ve mezhep,cinsiyet,felsefi inanç,ekonomik ve sosyal durumları dikkate alınmadan hizmet alma hakkı vardır.

– Bilgilendirme ve bilgi edinme

– Sağlık kuruluşunu ve personelini, seçme ve değiştirme

– Öncelik sırasının belirlenmesini isteme:

Sağlık kuruluşlarının hizmet verme imkanlarının yetersiz ve sınırlı olması sebebi ile sağlık hizmeti talebi zamanında karşılanamayan hallerde,hastanın,öncelik hakkının tıbbi kriterlere dayalı ve objektif olarak belirlenmesini isteme hakkı vardır. Acil ve adli vakalar ile yaşlılar ve özürlüler hakkında öncelik sırasının belirlenmesinde ilgili mevzuat hükümleri uygulanır.

– Mahremiyetine özen gösterme

– Tıbbi gerekliliklere uygun teşhis,tedavi ve bakım

– Tıbbi gereklilikler dışında müdahale yasağı

– Tıbbi özen gösterilmesi

– Kayıtlarını inceleme

– Kayıtlarının düzeltilmesini isteme

kurumsal

Gizlilik Bildirimi

İşbu https://nutrasystem.com.tr/ ve canlı destek online hizmetler, iletişim formları ve sosyal medya platformları iletişim formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, kuruluşumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İlgili web sitemize vermiş olduğunuz ad, soyadı, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Yukarıda belirtilen ilgili site ve sosyal medyada yer alan iletişim formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Nutra System yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir. Nutra System’e ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

kurumsal

Site Kullanımı

Nutra System sitesindeki bağlantılar sizi Nutra System sitesinin dışına götürebilir ve Nutra System kuruluşu, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Nutra System kuruluşu, bağlantısının verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Nutra System veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan üçüncü şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları “oldukları gibi” sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. Nutra System  sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

kurumsalYasal Uyarı

Sitemizde mevcut yazı ve resimler, konu ile ilgili diğer kaynaklardan ibarettir. Sitemizde, özel polikliniklerde yapılan işlemler ile ilgili önbilgiler verilmekte ve yayınlanmaktadır. Sitemiz kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitemiz bilgileri hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavilerinde kullanılmamalıdır. Sitemiz içeriğinin, tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçları kullanıcıya aittir. Sitemiz ziyaretçileri bu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır. Zira; tıp bilgilerinde, tanı ve tedavi yöntem ve gereçlerinde hızlı değişiklikler olmaktadır. Yeni değişiklikler ile eski yöntem, gereç ve tedavi şekilleri değişebilmektedir. Diğer yandan, tıpta benzer sonuçları elde etmeye yönelik farklı teknik ve bilgiler, araç-gereçler ve de değişik uygulamalar olabilmektedir. Teşhis ve tedaviye hekimin kişisel deneyimi, yetenekleri ve bilgileri belirleyici faktördür. Aynı zamanda benzer sonuçları elde etmek için farklı tedavi protokollerinden biri seçilebilir. Aynı konu üzerinde farklı görüş, yorum ve yaklaşımlar olabilir. Sitemizdeki bilgiler her gün güncelleştirilmediğinden, bütün bilgilerin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gerekmektedir.