Fazla kilolarımızı vermek, fit olmak; genç/yaşlı, kadın/erkek hepimizin ortak isteği.. Kilo vermek için maalesef sihirli bir yöntem, mucizevi bir besin ya da ürün yok!! Kilo vermek için yapılması gereken en önemli şey; beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmek ve yaşam tarzımızı sağlıklı bir şekilde yeniden oluşturmak.

Kilo vermeye başlamanın ilk kuralı istemektir. Yeterince istekliyseniz; BAŞLAYABİLİRİZ!!

Öncelikle kilo vermek aç kalmak demek değildir, bunu bilmeliyiz. Sağlıklı beslenmeyi öğrendiğimizde ve uyguladığımızda, bunun sonucu olarak doğal bir şekilde fazla kilomuzu veririz. Herkesin vücut yapısı, metabolizması ve sağlık durumu birbirinden farklıdır. Bu yüzden her kişiye uygulanacak diyet programının da birbirinden farklı olması gerekir.

Programa başlamaya karar veren danışanlarımıza ilk randevularına geldikleri zaman vücut analizi yapılır. Vücut analiz sonuçları, ön görüşmede aldığımız bilgiler ve kan tahlili sonuçlarınız ışığında beslenme programınız düzenlenir.
Program süresince motivasyonunuzu korumak için her hafta düzenli olarak görüşme yapılır. Bu görüşmeler,kilo kontrolü ve beslenme programızın yeniden düzenlenmesini kapsar. Ayrıca her hafta vücut analizi yapılır ve kaybettiğiniz kilonun yağ,su,kas oranı tespit edilir.
Danışanlarımız hedef ağırlıklarına ulaştıklarında hem kiloya bağlı gelişebilecek sağlık risklerinden kurtulur hem de fiziksel olarak daha ideal bir görünüşe sahip olurlar.

35 yıldır binlerce başarı hikayesine imza attık, kişilere fazla kilolarını vermelerinde ışık tuttuk, yol gösterdik. Yıllar sonra aynı formda bizi ziyaret ettiklerinde mutlu olduk. Bizimle birlikte sağlıklı  yaşama, istediğiniz forma girmek isterseniz, gelin bugün Başlayalım!!

 

    Adınız ve Soyadınız (gerekli)

    Telefon (gerekli)

    Konu (gerekli)

    Şube (gerekli)